BROŞÜR TASARIM VE BASKI HİZMETLERİ

 Hedef kitlenize uygun firma amaçlarınız doğrultusunda reklam
bütçenize uygun olarak size en çok verim sağlayabilecek şekilde
broşür ve yazılı materyallerinizde tasarım, baskı ve dağıtım hizmetleri ile yanınızdayız.
Bu konuda öncelikli amacımız yapılan çalışmadan verim alabilmenizdir. Bu amaçla size sadece baskı çözümleri değil yaratıcı fikir ve tasarımlarla bu konudaki giderlerinizi artıya dönüştürmeyi hedefliyoruz.

 
 
 BROŞÜR VE EL İLANI DAĞITIMI
 

  Broşürünüz var ve dağıtımında sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Broşürünüzün dağıtılıp dağıtılmadığndan emin değil misiniz?  Broşür ve el ilanına yüklüce bir para verdikten sonra bu harcama ve çalışmanın çöpe gitmesini istemiyorsanız,  hedef kitleye verimli bir şekilde broşür yada el ilanlarınızı ulaştırmak istiyorsanız bize ulaşın.

   Broşür ve el ilanı dağıtım işi profesyonellik gerektiren bir iştir. Dağıtımın yerinde ve zamanında yapılması ve hedef kitleye ulaştırılması gereklidir. Bu konuda uzman ekibimizle dağıtımınızı en sağlıklı bir şekilde yapmayı tecrübemizle taahhüt ediyoruz. Þu anda İzmir metropol sınırları içinde broşür ve el ilanlarınızı istediğiniz bölgelerde profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.
 
   Ekibimiz daha önce bu konuda çalışmış tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır  ve yöneticiler tarafından kontrol edilmektedir. Yapılan dağıtım sonrasında tarafınıza detaylı bir raporlama sunulmaktadır. İzmir'de broşür dağıtımı konusunda temel amacımız güvendir.

   Bu konuda yaptığımız çalışmaların  ve referanslarımızın bizi güvenilir kılmakta olduğunu düşünmekteyiz..

 

 
 

 

BROŞÜR VE EL İLANI DAĞITIM ŞEKİLLERİMİZ

  1. Posta kutularına bire bir dağıtım

  2. Araba sileceklerine dağıtım

  3. İşyerlerine dağıtım

  4. Toplu olarak adrese dağıtım( Bir bölge için en az 100 adet olmak şartıyla )

  5. Elden dağıtım

FİYATLANDIRMA

Fiyatlandırmada broşürün  boyutu, gramajı, dağıtım yapılacak bölge, dağıtımın şekli ve alacağı süre önem taşımaktadır.  Bu yüzden fiyat verebilmemiz için  yaptırmayı planladığınız dağıtımın niteliğini bize bildirmeniz gerekmektedir.

NOT: Dağıtımla beraber broşür veya el ilanı baskı işlerinide bize yaptırırsanız yapacağımız iskontodan dolayı işlerinizi daha ucuza mal edebilirsiniz

 
Time Reklam  2010   0 232 489 44 88 - 0 543 412 91 91 
web dizayn WebKiler